Şartlar

Her internet sitesinde olduğu gibi Cevap Nette'yi kullanabilmek için şartlarımıza uymanız gerekmektedir.

Herkes İçin

Cerezler ve Javascript kullanımı

Web sitemizi sağlıklı bir şekilde kullanabilmek için tarayıcınızın çerez ve javascript kullanımı açık tutmalısınız.

Ziyaretçiler İçin

Üyelik

Sitemizde bulunan bazı fonksiyonlar için üye olmanız istenilebilir. Üye olarak verdiğiniz tüm bilgilerin (e-posta vs.) size ait olduğunu ve 13 yaşından büyük olduğunuzu kabul etmiş olursunuz.

Üyeler İçin

Gönderiler

5651 sayılı kanun'un 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre paylaşımlardan paylaşımı yapan üyeler sorumludur. Şahısların yazdıkları yazılardan dolayı forumumuz hiç bir sorumluluk kabul etmez.

T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen gönderiler Cevap Nette'de paylaşılamaz.

Topluluklar hakkında küçük düşürücü, tahrik edici ya da tartışmaya yol açabilecek her hangi bir söz paylaşılamaz.

Lütfen küfür,argo ve hakaret içerikli gönderielr paylaşmayalım.

Lütfen güzel Türkçe'mizi kurallarına uyarak kullanalım.

Sorular

Soru amacı taşımayan gönderiler heber verilmeksizin kaldırılmaktadır. Tekrarı halinde üyeler Cevap Nette'den yasaklanabilir.

Sorularınızın başlıklarını lütfen açıklayıcı bir şekilde yazınız ve tüm harflerini büyük yazmayınız.

Cevaplar

Üyeler sadece soruların altına cevaplarını göndermelidir. Yorum yapmak için lütfen cevap vermeyiniz, cevap niteliği taşımayan gönderiler haber verilmeksizin kaldırılmaktadır. Tekrarı halinde üye Cevap Nette'den yasaklanabilir.

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri iletisim@cevapnette.com E-Posta adresinden bize ulaşabilirler.

Yukarıdaki maddelere uymayan kullanıcılar Cevap Nette'den uzaklaştırılabilirler.

Cevap Nette yöneticileri gerekli görüldüğü hallerde haber verilmeksizin yukarıdaki maddeleri değiştirme haklarını gizli tutmaktadır.

Web sitemizi ziyaret eden tüm kullanıcılar şartlarımızı kabul etmiş sayılırlar, eğer kabul etmiyorsanız web sitemizi terk edebilirsiniz.